Dobre występy młodych pływaków z UKS “Delfin” Legionowo podczas zawodów w Mławie

W miniony weekend (23 marca) w Mławie odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Północnego Mazowsza w pływaniu. Bardzo dobrze zaprezentowała się trójka młodych zawodników z UKS “Delfin” Legionowo, którzy wywalczyli dwa medale.

Na zawodach w Mławie stawiło się 436 zawodników i zawodniczek z 25 klubów pływackich. UKS „Delfin” Legionowo pod opieką trenera Piotra Cesarczyka reprezentowało troje zawodników: Daria Lech, Hanna Lazurek i Antonii Lazurek.

Zarówno w pierwszym bloku zawodów, jak i w drugim popołudniowym zawodnicy „Delfina” bili swoje rekordy życiowe. Dwukrotnie na podium stawał Antonii Lazurek, który na 50 metrów stylem klasycznym zajął II miejsce, a w stylu motylkowym na tym samym dystansie zajął III miejsce.