Delfin Legionowo. Chudorlińska sprawdziła się w Kozienicach

CHudorlińska

Marta Chudorlińska startowała w Kozienicach (fot. Delfin)

W miniony weekend w Kozienicach odbyły się zawody pływackie Pucharu Polski, w których wystartowało 434 zawodników z 65 klubów, w tym najlepsi pływacy z całej Polski np: wielokrotny mistrz Świata i Europy Radosław Kawęcki czy Alicja Tchórz, srebrna medalistka mistrzostw Europy.

UKS „Delfin” Legionowo, pod opieką trenera Daniela Krepsa, reprezentowała Marta Chudorlińska. W pierwszym dniu zawodów w bloku porannym Chudorlińska  startowała na 50 metrów stylem klasycznym (35,99), co dało jej 6 miejsce w swoim roczniku 2001. W bloku popołudniowym z czasem (2:55,87) na 200 metrów stylem klasycznym uplasowała się w swojej kategorii wiekowej na 8 miejscu.

Rekordów życiowych nie poprawiała

W drugim dniu zawodów zawodniczka z Legionowa na dystansie 100 metrów stylem klasycznym uzyskała czas (1:21,36) co uplasowało ją na 5 miejscu. Na dystansie 100 metrów stylem zmiennym Chudorlińska wywalczyła 6 miejsce wśród swoich rówieśniczek z czasem (1:15,10). Pływaczka Delfina nie poprawiła swoich rekordów życiowych, ponieważ jest w okresie mocnych treningów przygotowawczych do zimowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gliwicach.