Fala Nieporęt. Medale Fali w Ostrołęce

Fala w Ostrołęce male

W Ostrołęce Fala Nieporęt wyłowiła 11 medali (fot. Fala)

W sobotę w Ostrołęce odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Podczas zawodów znakomite wyniki uzyskiwali pływacy z nieporęckiego klubu. Zdobyli tam 11 medalowych miejsc.

W zawodach pływackich w Parku Wodnym Aquarium przy ulicy Witosa w Ostrołęce nie mogło zabraknąć przedstawicieli Fali Nieporęt. Jak poinformował mnie trener, Bartosz Krawczak, jego podopieczni zdobyli 11 krążków.

Trzy krążki Patrycji Jurkiewicz

W kategorii 10 lat i młodszych trzema medalami może pochwalić się Patrycja Jurkiewicz. W Ostrołęce zdobyła dwa srebra i brąz. Dwa srebrne krążki wywalczyła na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym (41.27) i na 50 metrów stylem motylkowym (43.67). Brąz dołożyła na 50 metrów stylem dowolnym (36.33).

Kolejne medale Fali

Dwa medale zdobyła Anna Słomińska, która startowała w kategorii dziewcząt trzynastoletnich. Było to złoto na 50 metrów stylem grzbietowym (33.59) oraz brąz na dystansie 50 metrów stylem motylkowym (32.94). Kolejnymi dwoma medalami może pochwalić się Marta Pasińska, która rywalizowała w kategorii dziewcząt dwunastoletnich. Oba medale były koloru srebrnego. Na 50 metrów stylem motylkowym (34.17) i na 50 metrów stylem grzbietowym (35.40).  Kolejne medale zawisły na piersi Jakuba Juraszka, który zdobył złoto na 50 metrów stylem klasycznym chłopców trzynastoletnich (35.32) oraz Marii Chojnowskiej – 50 metrów klasykiem (37.67) wśród dziewcząt trzynastoletnich. Brązowe medale dorzucili Franciszek Gera wśród chłopców piętnastoletnich, który startował na dystansie 200 metrów stylem motylkowym (2:21.83) i Patryk Michaś, który wywalczył trzecią pozycję wśród chłopców szesnastoletnich na dystansie 200 metrów stylem dowolnym.