Legionowska Akademia Sportów Walki. Sprawdzili się w boksie

lasw-boks

Podopieczni Grzegorza Skrzecza nie zawiedli (fot. LASW)

Legionowska Akademia Sportów Walki to nie tylko taekwondo WTF. To także… boks. Dwójka reprezentantów klubu wzięła udział w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. I nie zawiodła.

Na pewno niewiele osób wie, że w LASW odbywają się treningi boksu. A prowadzi je wspaniały zawodnik, olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski, medalista mistrzostw świata i Europy Grzegorz Skrzecz. Jego podopieczni nie zawiedli.

Jan Gawczyński w kategorii kadet -63kg w finałowej walce wygrał jednogłośnie 3:0 i zdobył złoty medal. Sebastian Śmieszny w kategorii młodzieżowców -73kg wygrał 2:1 zdobył złoty krążek, jednocześnie wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju bokserskiego. Warto dodać, że młodzi pięściarze legionowskiej akademii debiutowali na ringu. Życzymy im więc kolejnych sukcesów. Brawa należą się również trenerowi Grzegorzowi Skrzeczowi. Kto wie, czy w przyszłości któryś za zawodników nie będzie zdobywał medali na arenach międzynarodowych.