Legionowska Akademia Sportów Walki. Znakomity start w Bełżycach!

lasw-belzyce

Legionowska Akademia Sportów Walki w Bełżycach (fot. LASW)

W Bełżycach (woj. lubelskie) odbyły się zawody Pucharu Polski Osób Niepełnosprawnych w Taekwondo Olimpijskim. Nie mogło tam zabraknąć sportowców Legionowskiej Akademii Sportów Walki.

To był bardzo udany występ naszych zawodników w Pucharze Polski Osób Niepełnosprawnych w Bełżycach – informuje szef Legionowskiej Akademii Sportów Walki, Grzegorz Ratigowski. W piątek sportowcy uczestniczyli w konsultacji Kadry Narodowej, natomiast w sobotę wzięli udział w rywalizacji sportowej.

Medale legionowskich sportowców!

W konkurencji ap chagi w kategorii senior 1 miejsce zdobył Grzegorz Jakóbiak, a wśród kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Beata Bosek. W konkurencji – bieg na 20 metrów w kategorii senior 1 miejsce zajęła Karolina Grabowska,  a wśród mężczyzn w kategorii senior 1 miejsce zdobył Piotr Paczkowski. 2 miejsce zajął w tej konkurencji Michał Mroziński. W konkurencji Poomsae indywidualne i obowiązkowe kobiety medale zdobywały: Karolina Grabowska – 1 miejsce i Beata Bosek – 2 miejsce. W tej samej konkurencji wśród mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Michał Mroziński, 2 miejsce przypadło Grzegorzowi Jakóbiakowi, a 3 lokata przypadła Piotrowi Paczkowskiemu. Na macie debiutował Konrad Piekarzewski, który zdobył 1 miejsce w konkurencji bieg na 20 metrów oraz 1 miejsce w kategorii poomsae indywidualne w kategorii młodzieżowiec. Wielkie brawa dla niesamowitych sportowców Legionowskiej Akademii Sportów Walki!