Udane starty czwórki zawodników UKS Delfin Legionowo i Winters Swimmers Legionowo podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu Zimowym

Zawodnicy reprezentujący UKS Delfin Legionowo i Winters Swimmers Legionowo fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

Kilka dni temu podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu Zimowym zaliczanych do Ice Cup Poland oraz Masiuria Winter Swimming Cup barwy UKS Delfin Legionowo i Winters Swimmers Legionowo reprezentowało czworo zawodników, którzy są trenowani przez Michała i Rafała Perlów. Pływacy z powiatu legionowskiego zaprezentowali się z dobrej strony i wywalczyli kilka medali.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Legionowie bardzo dobrze w czasie imprezy zaprezentowała się Amelia Mikołajczyk, dla której był to debiut w zawodach tej rangi zdobyła srebrny medal na dystansie 25m stylem klasycznym (1. miejsce w kat. do 36 lat.), brązowy medal na dystansie 25 m stylem dowolnym (2. miejsce). Amelia (12 lat). została również wyróżniona jako najmłodsza zawodniczka Mistrzostw.

Kolejnym zawodnikiem, który reprezentował powiat legionowski był Jakub Rapacki, który zdobył brązowy medal na 25 m stylem klasycznym (3. miejsce w kat. do 36 lat).

Dobrze zaprezentował się również Piotr Rapacki, który zdobył brąz na 100 m w stylu klasyczny (2. miejsce w kat. 36-55 lat).

W imprezie wziął również udział Piotr Mikołajczyk, który zajął 6. miejsce na 50 m w stylu klasycznym (2. w kat. 36-55 lat), 5. miejsce na 100 m w stylu klasycznym (4. w kat. 36-55 lat), 5. miejsce na 250 m w stylu dowolnym (4. w kat. 36-55 lat).