Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1010 hpa,

Jutro

21°C
min. 16°C, maks. 24°C
ciśnienie 1008 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.7 µg/m3 (7% normy)Ozon gazowy (O3): 32.37 µg/m3 (27% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 16.9 µg/m3 (8% normy)

UKS Kucyk Serock. Zawody jeździeckie w Serocku (galeria)

Komentowanie wyłączone
kucyk_13

Zawody jeździeckie w Serocku

W Serocku odbyły się wewnętrzne zawody jeździeckie o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. W imprezie wzięli udział zawodnicy UKS Kucyk Serock oraz jeźdźcy ze stajni Pod Rozbrykanym Kucykiem. Zawodom bacznie przyglądał się dyrektor OSIR-u Maciej Goławski.

Zawody skokowe odbyły się na przeszkodach o wysokości 70 i 60 centymetrów. Rywalizacja była bardzo interesująca i dostarczyła wiele pozytywnych emocji nie tylko uczestnikom, ale również kibicom oglądających zmagania młodych sportowców.

Dwudniowa rywalizacja

Pierwszego dnia zawodów odbył się konkurs dokładności z rozgrywką o wysokość przeszkód do 70 cm. Po bardzo zaciętej walce z bezbłędnymi dwoma przejazdami z przewagą zaledwie 2 sekund zawody wygrała Izabela Cebo na koniu Milano. Drugi stopień podium zajęła Justyna Nagórka na Gizeli, a trzecie miejsce przypadło Jan Oleksyn na Grappie.

Drugiego dnia zawodów odbył się konkurs zwykły o wysokości przeszkód do 60 cm. W drugim konkursie walka była jeszcze bardziej zacięta, a zwycięstwo z bezbłędnym przejazdem i z przewagą tylko jednej sekundy zapewnił sobie Julian Rejman na Milano. Drugie miejsce zajęła Justyna Nagórka na Gizeli, a trzecie  Izabela Cebo na Grappie.

Zainteresowanie jeźdźców zawodami przerosło oczekiwania organizatorów, a zacięta walka w każdym z konkursów pokazała jak duża jest chęć rywalizacji i rozwoju u naszych jeźdźców! Zawody jeździeckie odbyły się dzięki wsparciu Miasta i Gminy Serock, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Serocku oraz Hotelu Narvil Conference&Spa. Najlepszym puchary wręczał dyrektor OSiR-u Maciej Goławski, który był fundatorem pucharu dla zwycięzcy.

UKS Kucyk Serock zaprasza chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z młodzieżowym sportem jeździeckim, kontakt: tel.  608077817,  mail: biuro@ukskucykserock.pl

[tekst Anna Nagórka, oprac. red.]

Fotorelacja – Anna Nagórka

 

 

UKS KUCYK SEROCK 🙂

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Komentowanie zostało wyłączone.