Dzisiaj

13°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 2 µg/m3 (8% normy)Ozon gazowy (O3): 64.32 µg/m3 (54% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.3 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 9.4 µg/m3 (5% normy)

Wieliszew. Zgubił klucze. Zaklinował się w oknie w swojej własnej piwnicy

smlw-okno-501

Rozbite okno, fot. GP (archiwum)

Mężczyzna zaklinował się w piwnicznym oknie w swoim własnym domu przy ulicy Modlińskiej w Wieliszewie. W uwolnieniu pomogli mu strażacy z dwóch zastępów, policja i pogotowie ratunkowe.

W poniedziałek (11 czerwca br.) wieczorem przy ulicy Modlińskiej w Wieliszewie w oknie domu przy ul. Modlińskiej w Wieliszewie utknął człowiek. – Kobieta powiadomiła nas, że właściciel domu zgubił klucze i usiłował się dostać do jego wnętrza przez znajdujące się w piwnicy okno. Tam mężczyzna się zaklinował – mówi podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji (KPP) w Legionowie. Na ulicę Modlińską do Wieliszewa wezwano strażaków. – Mężczyzna był uwięziony w piwnicznym oknie. Zdemontowaliśmy ramę okienną i poszerzyliśmy otwór okienny. Dzięki tym działaniom mogliśmy uwolnić tego człowieka – mówią strażacy, którzy przez przeszło godzinę prowadzili akcję ratunkową.

 

To nie był złodziej!

Na szczęście, człowiekiem uwięzionym w piwnicznym oknie nie był włamywacz. Mężczyzna był właścicielem posesji. Po uwolnieniu go z pułapki, zbadali go medycy z pogotowia ratunkowego. Na szczęście mężczyzna nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń i obyło się bez konieczności jego hospitalizacji.