ŁKS Commercecon Łódź

Siatkarki IŁ Capital Legionovii Legionowo przegrały 3:0 na wyjeździe z ekipą ŁKS Commercecon Łódź

04 Lis 2022Skomentuj

W czwartek (3 listopada) w Łodzi zawodniczki IŁ Capital Legionovii Legionowo zmierzyły się z ekipą ŁKS Commercecon Łódź w ramach drugiej kolejki spotkań TAURON Ligi

IŁ Capital Leginovia Legionowo. Zwycięstwo po tie-braku z ŁKS Commercecon Łódź. Novia z serią pięciu zwycięstw

29 Lis 2021Skomentuj

Zespół prowadzony przez Alessandro Chiappiniego w ramach dziesiątej kolejki spotkań TAURON Ligi podejmował w niedzielę (28 listopada) na własnym parkiecie drużynę ŁKS Commercecon Łódź. Obydwie

DPD IŁCapital Legionovia Legionowo. Ważna wygrana z ŁKS Commercecon Łódź

14 Lut 2021Skomentuj

W sobotę (13 lutego) podopieczne Alessandro Chiappiniego podejmowały na własnym parkiecie trzeci w ligowej tabeli ŁKS Commercecon Łódź. Legionowianki wygrały 3:1 (25:22, 20:25, 25:17, 25:17). Dzięki wygranej z wyżej

DPD Legionovia Legionowo. Porażka na wyjeździe z ŁKS Commercecon Łódź

16 Lis 2020Skomentuj

Podopieczne Alessandro Chiappiniego po blisko trzech tygodniach kwarantanny związanej z wykryciem koronawirusa w zespole wróciły do ligowych zmagań. W sobotę (14 listopada) zawodniczki z Legionowa zmierzyły

DPD Legionovia Legionowo. Łódzki klub miał problemy tylko w pierwszym secie

15 Lis 2018Skomentuj

Tylko w pierwszym secie, a dokładniej w jego końcówce, łodzianki były postawione pod ścianą. Wicemistrzynie Polski obroniły jednak dwa setbole i w kolejnych setach, jak

Legionovia Legionowo. Szalony mecz w Arenie (galeria)

20 Lut 2018Skomentuj

W poniedziałkowe, późne popołudnie Legionovia podejmowała w Arenie Legionowo drugą siłę Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2017/2018, ŁKS Commercecon Łódź. Faworytem były siatkarki trenera Michała

Legionovia Legionowo. Wracają z Łodzi w minorowych nastrojach

14 Lis 2017Skomentuj

A mogło być tak pięknie, bo pierwszy set toczył się po myśli legionowianek. Oczywiście do pewnego momentu. Potem wróciły demony i już nic tego dnia