Legionovia II Legionowo. Rezerwy pogrążają Bór Regut

okręgówka

25 października Legionovia II Legionowo wygrała na własnym boisku z Bór Regut aż 8:2.

Pierwsza połowa

Podopieczni Pawła Zarzecznego od początku spotkania zaczęli dominować na boisku, co przerzuciło się na wynik. Bór Regut miał nie lada problem z napastnikami Legionovii, którzy przeważnie grywali w pierwszym zespole z Parkowej, lecz tym razem musieli reprezentować barwy drugiej drużyny. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Szymon Lewicki następnie Karol Ziąbski, kolejną Lewicki, potem kapitan Legionovii Łotowski, a wynik na 5:0 w pierwszej części spotkania ustalił strzelając po raz drugi Ziąbski.

Druga połowa

Już od pierwszych minut następnej części spektaklu trener Legionovii dokonał 3 zmian w zespole. Zawodnicy z Regut jakby przebudzili się w pierwszych 10 minutach kolejnej odsłony spotkania w lidze okręgowej, strzelając dwa gole w ciągu 3 minut. Zdobywcą tych bramek został Michał Wyrzyk. Kiedy wydawało się, że zawodnicy przedostatniego zespołu w tabeli mogą strzelić jeszcze jedną, do głosu doszli piłkarze rezerw, którzy zaaplikowali kolejne trafienia przyjezdnym. Hatt-Tricka zaliczył Lewicki, następnie Hubert Koński, a wynik spotkania ustalił Bartosz Kowalski.

Następne spotkanie rezerwy Legionovii rozegrają na wyjeździe 29 października z Legionem Warszawa.

Bramki: 3x Lewicki, 2x Ziąbski, Łotowski, Koński, Kowalski

Legionovia II Legionowo: Waśków – Koński, Matyjasek, Stromecki, Szczepkowski, Łotowski, Czapa(46′ B. Koperkiewicz), Maciejewski, Ziąbski, Sz. Koperkiewicz, Lewicki