Legionovia III Legionowo. Kolejna szansa zmarnowana

LegionoviaIII

26 października trzeci garnitur Legionovii Legionowo przegrał spotkanie u siebie z SRT Halinów 1:0

Pierwsza połowa

Legionowianie, jeśli marzą o pozycji lidera rozgrywek B klasy, muszą pokonać zawodników SRT Halinów. Pierwsza połowa była dość wyrównana i większość czasu piłka znajdowała się na środkowej części boiska w Legionowie. Mało składnych akcji, dużo niecelnych podań i strzały na wiwat, tak można określić początkową fazę spotkania. Podopieczni Artura Lewandowskiego bezbramkowo zremisowali do przerwy.

Druga połowa

W kolejnej odsłonie piłkarze z Halinowa jakby podbudowali się w szatni podczas rozmowy z trenerem. W 55 minucie spotkania Banaszek strzelił bramkę dla swojej drużyny wprowadzając zakłopotanie w szeregach Legionovii. Młodzi piłkarze z Parkowej zaczęli grać nerwowo i niechlujnie, co odzwierciedliło się w wyniku spotkania, które ostatecznie przegrali tym samym marnując kolejną szanse na lidera.

Bramki: Banaszek(SRT Halinów)

Legionovia III Legionowo: Łoma – Kowalczyk, Wietrak, Romantowski, Szymański(70′ Ryszewski), Wroński, Gołos(46′ Mrozowski), Pawlak(70′ Szabluk), Banaszek, Wydra, Janicki