Legionovia III Legionowo. Za mało na lidera

pilka-nozna

19 października w niedzielę trzecia drużyna Legionovii Legionowo przegrała na wyjeździe z Kamionkiem Warszawa 3:1.

Legionowianie od początku spotkania musieli się zmagać z ostrym natarciem gospodarzy, którzy chcieli za wszelką cenę wygrać spotkanie. Drużyna z Warszawy dłużej utrzymywała się przy piłce, lecz paradoksalnie to piłkarze z Parkowej mieli więcej okazji do strzelenia bramki. Ostatecznie jednak w ostatnich minutach pierwszej połowy to Legionovia straciła bramkę z rzutu rożnego.

Druga połowa

Piłkarze z Legionowa jakby obudzili się w drugiej odsłonie meczu i chcieli znów walczyć o pozytywny wynik w spotkaniu z Kamionkiem. Wielkie zaangażowanie w grę ofensywną skończyło się jednak dwiema szybko straconymi bramkami.  Legionowianie próbowali gonić wynik, ale udało im się jedynie zdobyć bramkę honorową, którą strzelił Gołos.

Trzecia drużyna Legionovii Legionowo spadła z 3 miejsca na 5 miejsce w lidze i traci do lidera Młode Orły Halinów trzy punkty, z którym już 26 października o godzinie 14:00 zmierzy się na boisku w Legionowie.

Bramki: Gołos

Legionovia III Legionowo: Łoma -Romatowski, Kowalczyk, Wietrak, Ryszewski – Wroński, Banaszek – Ochman, Bułka, Szymański – Janicki M.