Legionovia KZB Legionowo. Sparing z Zniczem

legionovia-olipiaz_28

2 Liga (fot. GP/MM)

Przygotowania Legionovii do wznowienia rundy wiosennej w pełni. Wszakże do pierwszego spotkania w 2 Lidze pozostało już tylko niewiele ponad dwa tygodnie. Tym razem podopieczni trenera Mirosława Jabłońskiego zmierzyli się ze Zniczem Pruszków.

Spotkanie kontrolne zostało rozegrane we środę w Warszawie na płycie boiska przy Łabiszyńskiej na terenie OSIR Targówek. Pierwszoligowiec z Pruszkowa, okupujący dolne rejony tabeli, okazał się lepszy o jedną bramkę.

Remis do przerwy, o wyniku przesądził gol w końcówce

Legionovia otworzyła wynik spotkania po bramce Bartosza Gęsiora w 40 minucie meczu. Piłkarze z Legionowa niezbyt długo cieszyli się prowadzeniem. Pięć minut później z karnego wyrównał Aleksander Jagiełło. Gol dający zwycięstwo pruszkowianom padł cztery minuty przed końcem sparingu. Jego autorem był Karol Podliński.

Legionovia KZB Legionowo – Znicz Pruszków 1:2 (1:1)

Strzelcy: 1:0, 40′ Bartosz Gęsior, 1:1, 45′ Aleksander Jagiełło (karny), 1:2, 86′ Karol Podliński.

Legionovia KZB Legionowo: (I połowa) – Łukasz Krzczuk, Marek Krotofil, Siniša Borenovič, Aleksandar Bajat, Mateusz Żebrowski, Bartosz Gęsior, Patryk Koziara, Wojciech Kalinowski, Paweł Garyga, Mateusz Wajdzik. (II połowa) – Adam Wilk, Ernest Dzięcioł, Tin Kulenović, Maciej Goliński, Mikołaj Grzelak, Wojciech Kalinowski, Gęsior (60′ Konrad Zaklika), Krystian Wójcik, Daniel Kraska, Arkadiusz Madeński (60′ Radosław Śledziewski), Garyga.