Legionovia KZB Legionowo. Towarzysko z Lechią Tomaszów

legionovia-ks-lomianki_04

W lutym zeszłego roku grano w całkiem innych warunkach atmosferycznych niż w środowym spotkaniu (fot. arch. GP/MM)

Legionovia KZB Legionowo zmierzyła się kolejnym meczu kontrolnym. Tym razem przeciwnikiem była Lechia Tomaszów Mazowiecki – przedstawiciel III Ligi Grupy łódzko-mazowieckiej. Spotkanie odbyło się przy sztucznym świetle na bocznym boisku Legionovii.

Trener Ryszard Wieczorek mógł kolejny raz sprawdzić formę wszystkich swoich podopiecznych, którzy byli dyspozycyjni na to spotkanie.

Gładkie zwycięstwo

Do przerwy Legionovia prowadziła 2:0, po bramkach Kalinowskiego i Milewskiego. Po przerwie gospodarze nadal panowali na murawie i czterokrotnie piłka wpadła do bramki rywali. Na listę strzelców wpisali się  R. Wolsztyński i Tylec. Obaj strzelili Lechii po dwie bramki.

Legionovia KZB Legionowo – Lechia Tomaszów Mazowiecki 6:0 (2:0)

KS Legionovia KZB Legionowo: Smyłek (46′ Smołuch), Michalak (46′ Miś), Bajat (46′ Więckowski), Grudniewski (46′ Leustek), Goliński (46′ Grzelak), Milewski (46′ Kopka), Wieczorek (46′ Ł. Wolsztyński), Kalinowski (46′ Tylec), Wójcik (46′ R. Wolsztyński), Garyga (46′ Kozłowski), Hirsz (46′ Jankowski).

Lechia Tomaszów Mazowiecki: Grejber – Bąkowicz, Magdoń (46′ Cyran, Matuszczyk, Rejmak – Kolasa (25′ Cieślik) M. Rozwandowicz, J. Rozwandowicz, Mirecki, Baraniak (73′ Przedbora), Zięba (75′ Żerek).