Dzisiaj

21°C
ciśnienie 1012 hpa,

Jutro

20°C
min. 17°C, maks. 20°C
ciśnienie 1012 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 0.9 µg/m3 (4% normy)Ozon gazowy (O3): 49.39 µg/m3 (41% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7.9 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 5.2 µg/m3 (3% normy)

Przyjacielskie granie – Łączy nas pasja! (galeria)

fda-ap11_07

Połączyła ich pasja - PIŁKA NOŻNA (fot. Dorota Frączkowska)

Dla większości kibiców futbolu  14 czerwca był dniem rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji…  Jednak dla Akademii FDA Wieliszew i AP 11 Legionowo to był dzień organizacji mini turnieju z udziałem drużyn z Ukrainy.

Jak sama nazwa turnieju wskazuje przyjacielskie granie miało na celu wspólną zabawę i integrację z naszymi zagranicznymi sąsiadami. Wszyscy wspólnie zajęli pierwsze miejsce, nie było rozpisywania wyników, tylko zdrowa sportowa rywalizacja, za którą każda drużyna dostała piękny puchar.

Okiem trenera Mateusza Makowskiego

Dzięki pomocy mojego serdecznego kolegi Bartosza Schlade z FDA Wieliszew, udało nam się wspólnymi siłami zorganizować tak fantastyczny mini turniej. Ogromne podziękowania dla całej Football Dream Academy Wieliszew oraz dla pana Krzysztofa Roszaka, Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Komornicy, za udostępnienie boiska. To, co może mnie cieszyć, to fakt, że mieliśmy możliwość jako Akademia Piłkarska 11 Legionowo zrewanżować się za ostatni pobyt moich podopiecznych na Ukrainie. Najważniejsze, że młodzi zawodnicy z rocznika 2008 mogą wpisać sobie do swojego piłkarskiego CV kolejną imprezę oraz duży bagaż doświadczeń! Wspólnymi siłami, jako dwie Akademie z sąsiedztwa, pokazaliśmy ze „ŁĄCZY NAS PASJA” i miłość do piłki nożnej! Oby więcej takich spotkań i sportowych imprez. Po raz kolejny udaje nam się pokazać, że czasami trzeba tylko chcieć, aby na buziach dzieci pojawił się szczery uśmiech, a o to w tym wszystkich chyba chodzi?

Galeria Doroty Frączkowskiej

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz