UKS La Basket Warszawa

Legion Legionowo. Wyraźne zwycięstwo z La Basketem

03 Lut 2018Skomentuj

Po przerwie świąteczno-noworocznej i feriach podopieczni trenera Przemysława Raczyka (U12), wybrali się do Warszawy na spotkanie ze swoimi rówieśnikami z UKS-u La Basket. Jak zaprezentowali

Legion Legionowo. Wygrali po dogrywce! Markiewicz z 41 punktami!!!

08 Lis 2017Skomentuj

To był bardzo emocjonujący mecz! Legion Legionowo (U16) trenowany przez Przemysława Raczyka mógł rozstrzygnąć spotkanie w regulaminowym czasie, ale goście z Warszawy doprowadzili do dogrywki…

Legion Legionowo. Kontuzje czołowych zawodników zadecydowały o przegranej

03 Kwi 2017Skomentuj

Dzień po dniu Legion Legionowo (U15) rozgrywał swoje ligowe spotkania. O ile w sobotę sił starczyło na pokonanie drużyny z Ursynowa, to w niedzielę w

Legion Legionowo. Przegrali jednym koszem (galeria)

30 Paź 2016Skomentuj

Legion Legionowo (U15) podejmował w sobotę UKS La Basket Warszawa. Podopieczni trenera Przemysława Raczyka po wyrównanym spotkaniu ulegli rywalom dwoma punktami.

Legion Legionowo. U-13 pokonali La Basket! (galeria)

13 Gru 2015Skomentuj

W niedzielne popołudnie podopieczni Tomasza Matysiaka podejmowali w „siódemce La Basket Warszawa. Po zaciętym spotkaniu gospodarze pokonali rywala 63:57.

Legion Legionowo. Nie dali szans po raz drugi z rzędu (galeria)

05 Gru 2015Skomentuj

Tak złożyło się, że dzień wcześniej Legion U14 zagrał zaległe spotkanie z La Basketem w Warszawie. Kilkanaście godzin później doszło do rewanżu, tym razem w

Legion Legionowo. La Basket pokonany na wyjeździe

W zaległym spotkaniu rozgrywek U14 Legion Legionowo zmierzył się na wyjeździe z UKS-em La Basket Warszawa. Podopieczni Przemysława Raczyka pokonali swojego rywala!