Legion Legionowo. Kontuzje czołowych zawodników zadecydowały o przegranej

legion-legia_17

Legion Legionowo U15 (fot. arch. GP/MM)

Dzień po dniu Legion Legionowo (U15) rozgrywał swoje ligowe spotkania. O ile w sobotę sił starczyło na pokonanie drużyny z Ursynowa, to w niedzielę w końcówce zabrakło ich w meczu z La Basketem.

Koszykarze trenowani przez Przemysława Raczyka przez trzy kwarty prowadzili w spotkaniu w Warszawie. Po 30 minutach wygrywali 51:47.

Kontuzje kluczowych zawodników

Tak jak w poprzednim spotkaniu, tak i w tym o sile legionowian stanowili Piotr Jurkowski i Piotr Pawełas. Z tym, że jeden z nich podczas spotkania z La Basketem nabawił się kontuzji. Był nim Pawełas, a do niego dołączył Filip Markiewicz. Okrojony skład Legionu nie wytrzymał trudów pojedynku i w ostatniej kwarcie pozwolił rywalom na zwycięstwo 70:64.

UKS La Basket Warszawa – KS Legion Legionowo 70:64 (11:13, 14:17, 22:21, 23:13)

KS Legion Legionowo: Piotr Jurkowski – 17, Piotr Pawełas –17, Wiktor Żmijewski – 11, Bartosz Komuda – 9, Filip Markiewicz – 6, Mikołaj Komorowski – 4,  Maciej Deplewski, Jakub Matysiak.