2052,68 zł zebrane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

To był niezapomniany turniej tenisa stołowego w hali Arena Legionowo, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Były duźe emocje sportowe, ale przede wszystkim liczyły się licytacje, z których pieniądze zostały przekazane WOŚP. Takźe wpisowe z turnieju zasiliło konto orkiestry.

Dodatkowo w akcji Grupy Biegowej CHTMO – „Zbieramy drobniaki” dostarczono słoiki z drobnymi pieniąźkami, z których uzbierało się ponad 400 zł. Razem zebrano 2052,68 zł, 7,69 Euro, 1 pensa i 1 centa kanadyjskiego. To zdecydowanie więcej niź rok wcześniej, kiedy podczas 100 Turniejów dla Jerzego w Legionowie zebrano 1146,49 zł. Tegoroczna zbiórka jest skierowana dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
We wszystkich kategoriach wiekowych wzięło udział 96 amatorów tej dyscypliny sportu. To rekord Grand Prix.

3. Krzysztof Michnowski.

Turniej ten był zarazem 4. spotkaniem w legionowskim Grand Prix Amatorów. Rywalizacja jest juź na półmetku i w czołówkach poszczególnych kategorii dzieje się dosyć wiele. Szczególnie w kategorii OPEN męźczyzn, gdzie znów na najwyźszym stopniu podium stanął Chrabski. W meczu o pierwsze miejsce miał jednak wiele trudności, by pokonać Arkadiusza Krawczyka. Zawodnik Sokoła Serock miał juź piłkę meczową, lecz Chrabski obronił się i wygrał to spotkanie 3:2. Lider turnieju jest nadal niepokonany i prowadzi w cyklu ze 120 pkt. Za nim, ze stratą 30 pkt, jest Damian Brylak i 34 Michał Machnacki. Pełne klasyfikacje moźna znależć na stronach: http://www.mosir-legionowo.pl/, http://www.machnas.ubf.pl/

Organizator – MOSIR Legionowo dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy przekazali cenne nagrody i  gadźety na licytacje dla WOŚP, jak równieź tym, którzy te przedmioty zlicytowali. Ich duźa ilość pozwoliła zebrać tak wielką sumę. I juź dziś deklaruje, źe za rok impreza będzie jeszcze większa, a suma na pewno przebije tę obecną.

MACHNAŚ

Na zdjęciu głównym: Tomasz Chrabski – nie tylko wygrał obie klasyfikacje, ale równieź licytował przedmioty (fot. Krzaku)