Basket Legionowo. Kolejny potentat rywalem Basketu (galeria)

basket-polonia_13

Polonia pokonała Basket w Legionowie (fot. Jacek Ratowski)

Po Komorowie przyszedł czas na Polonię Warszawa, która gościła w Legionowie. Jak w spotkaniu z „Czarnymi Koszulami” zaprezentowała się legionowska drużyna?

Play-offy to starcia z najlepszymi drużynami na Mazowszu. Dlatego też w kolejnym spotkaniu Basket Legionowo zmierzył się z Polonią, która miała na koncie tylko jedną porażkę, przy czterech Basketu.

Poloniści lepsi we wszystkich kwartach

Goście z Warszawy od czwartej minuty zaczęli budować swoją przewagę. Przez pierwsze 10 minut zgromadzili na swoim koncie 10 punktów więcej. Basket próbował w drugiej kwarcie zbliżyć się do rywala, grał nieźle, ale Polonia dołożyła jeszcze dwa punkty i po pierwszej połowie prowadziła 28:16. „Czarne koszule” nie zwalniały tempa w kolejnych odsłonach pojedynku. Zwiększały przewagę, by wygrać ostatecznie 58:30.

Legionowskie Stowarzyszenie Koszykówki „Basket” – Polonia Warszawa 30:58 (8:18, 8:10, 6:17, 8:13)

Legionowskie Stowarzyszenie Koszykówki „Basket”:  Ratowski – 10, Stelmach – 6, Miziński – 4, Rajchert – 2, Sławiński – 2, Kuciewski – 2, Andrzejewski – 2, Kłósek – 2, Kisieliński, Nadaj, Trzaska, Stankiewicz, Szumiata.