Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1010 hpa,

Jutro

21°C
min. 16°C, maks. 24°C
ciśnienie 1008 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.7 µg/m3 (7% normy)Ozon gazowy (O3): 32.37 µg/m3 (27% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 16.9 µg/m3 (8% normy)

Koszykówka. Legion wygrał w Grójcu!

Komentowanie wyłączone

Po niepowodzeniu w walce o play-offy, podopieczni Roberta Sitka rozgrywają swoje spotkania o miejsca 7-12. W sobotę rozegrali mecz w Grójcu z tamtejszą drugą drużyną MKSu. Walczyli do końca i w ostatecznym rozrachunku wygrali 87:92. Jak do tego doszło?

 

Przez trzy kwarty gospodarze nadawali ton grze i przed ostatnimi 10 minutami prowadzili 13 punktami. Jednak w ostatniej kwarcie losu meczu odwróciły się.

Zbyt zachowawczy i trochę leniwy początek meczu spowodował dużą stratę do przeciwnika. Obrona strefowa nie przynosiła rezultatów, rywale łatwo wchodzili pod kosz, a my łapaliśmy faule. W ostatniej kwarcie agresywna obrona każdy swego i szybkie tempo gry pozwoliły odrobić stratę i wyjść na prowadzenie. Ostatnie minuty to doskonała gra naszego zespołu, kilka ważnych przechwytów i kontrataki zamienione na punkty

 – mówił na gorąco po spotkaniu prezes Legionu Tomasz Matysiak. Znakomite zawody rozegrał najlepszy zawodnik i strzelec zespołu Przemysław Lewandowski. Jego 39 punktów w sporej mierze zadecydowały o wyjazdowym zwycięstwie.

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Komentowanie zostało wyłączone.