Legion Legionowo. Dominowali na parkiecie w Chynowie

legion-u14_15

Legion U14 (fot. arch)

W sobotę młodzi koszykarze Legionu Legionowo (U14) pojechali na spotkanie z Gminnym Klubem Sportowym „Chynów”. Zawodnicy trenowani przez Tomasza Matysiaka zagrali dobre spotkanie, wygrywając 89:55.

Od początku spotkania na parkiecie w Chynowie lepiej poczynali sobie legionowianie, którzy inauguracyjną kwartę wygrali wysoko, bo 32:10. W kolejnej odsłonie pojedynku Legion nadal powiększał przewagę i do przerwy podwyższył swoje prowadzenie – 53:26.

Gospodarze lepsi w trzeciej kwarcie, w czwartej wszystko wróciło do normy

Gospodarze nie zamierzali odpuścić Legionowi i w trzecich dziesięciu minutach gry zagrał lepiej od rywala z Legionowa. Jednak był w stanie odrobić zaledwie 4 punkty. Wygrali kwartę 15:11. W ostatniej części gry Legion znów wrócił na właściwe tory, grał niezwykle skutecznie i rzucił 11 punktów więcej od Chynowa. Dzięki temu legionowianie wygrali wysoko 89:55. Najwięcej punktów w spotkaniu rzucił Wiktor Żmijewski – 26.

Gminny Klub Sportowy „Chynów” – KS Legion Legionowo 55:89 (10:32, 16:21, 15:11, 14:25)

KS Legion Legionowo: Żmijewski – 26, Sławiński – 18, Szewczyk – 17, Murawski – 11, J. Matysiak – 7, Głodkiewicz – 4, Litwiński – 4, Kujawa – 2, Kobus, Rozmus.