Legion Legionowo. Minimalna porażka w Nadarzynie

legion-rosa_02

Legion Legionowo (fot. arch. GP/MM)

Rywalizujący o miejsca 7-12 Legion Legionowo wybrał się na mecz 3 Ligi do Nadarzyna. Po wyrównanym spotkaniu uległ rywalom 79:85.

Pierwsza połowa spotkania miała bardzo wyrównany przebieg. Gospodarze nieznacznie prowadzili po pierwszych 10 minutach 22:20. W drugiej kwarcie lepszy był Legion, który wyszedł na prowadzenie 39:37. O losach meczu przesądziła trzecia odsłona pojedynku, w której to miejscowi odskoczyli na pięć oczek. Wobec krótkiej ławki Legionu (tylko 8 zawodników pojechało do Nadarzyna w tym dwóch chorych) goście nie byli w stanie odrobić straty i ostatecznie GLKS Nadarzyn wygrał spotkanie z Legionem 85:79.

GLKS Nadarzyn – Legion Legionowo 85:79 (22:20, 15;19, 22:15, 26:25)

Legion Legionowo:  Staszewski – 21, Niedbalski – 19, Łopaciński – 11, Mikos – 9,  Teklak – 9,  Rybicki – 5, Słupecki – 3, Stabach – 2.