Legion Legionowo. Piaseczno pokonane!

Legion 2002

Legion Legionowo rocznik 2002 (fot. Legion)

Legion Legionowo – rocznik 2002 – zmierzył się na wyjeździe z MUKS-em Piaseczno. Spotkanie miało dramatyczny przebieg, ale ostatecznie dwoma punktami zwyciężyli podopieczni Przemysława Raczyka.

Trzeba dodać, że goście grali w dziewięcioosobowym składzie. To na pewno nie ułatwiało gry Legionowi. Początek spotkania to prowadzenie gości 6:0. Piaseczno próbowało odrabiać straty, ale po pierwszych 10 minutach Legion prowadził 16:11. W dwóch kolejnych kwartach minimalnie lepszy był MUKS, który po 30 minutach doprowadził do remisu 37:37. O zwycięstwie miała zadecydować czwarta kwarta. A dokładniej jej ostatnia minuta, bowiem w tym momencie na świetnej tablicy pojawił się wynik 49:49. Mimo że Legion, słabo rzucał z linii rzutów osobistych to dowiózł do końca dwupunktowe prowadzenie.

MUKS Piaseczno – Legion Legionowo 51:53 (11:16, 15:12, 11:9, 14:16)

Legion Legionowo: Markiewicz – 21, Jurkowski – 21, Deplewski, Pawelas – 8, Żmijewski – 3, Komorowski,  Matysiak, Murawski, Chudek.