Legion Legionowo. U15 pokonało Trójkę Żyrardów

legion-legia_17

Legion Legionowo U15 (fot. arch. GP/MM)

Legion Legionowo U-15 pod czujnym okiem trenera Przemysława Raczyka wybrał się na ligowe spotkanie do Żyrardowa, gdzie zmierzył się z lokalnym klubem Trójką.

Spotkanie obu drużyn było bardzo zacięte. Po pierwszych 10 minutach na świetlnej tablicy widniał remis po 16.

Kolejne dwie kwarty dla Legionu

Legionowscy koszykarze przez kolejnych 20 minut zyskali na gospodarzami aż 14 punktów przewagi i byli faworytami do wygrania pojedynku. Trójka zaczęła odrabiać straty, ale Legion kontrolował sytuację na parkiecie i wygrał 74:63. Najwięcej punktów dla Legionu rzucił Piotr Jurkowski – 25.

UKS Trójka Żyrardów – KS Legion Legionowo 63:74 (16:16, 14:21, 18:25, 15:12)

KS Legion Legionowo: Piotr Jurkowski – 25, Filip Markiewicz – 18, Piotr Pawełas – 12, Jakub Matysiak – 9, Wiktor Żmijewski – 6, Maciej Deplewski, – 2, Bartosz Komuda, Marcin Murawski, Mikołaj Komorowski.