Legion Legionowo. Komorów nie sprostał Legionowi

legion-la-basket_21

Legion Legionowo (fot. arch. GP/MM)

Koszykarze Legionu Legionowo – rocznik 2003 – rozegrali swoje kolejne spotkanie ligowe. Podopieczni Tomasza Matysiaka rozkręcali się powoli, by ostatecznie wygrać 59:40.

Pierwsza połowa pojedynku między Komorowem a Legionem, toczyła się po myśli gospodarzy, którzy po dwudziestu minutach prowadzili trzema oczkami 22:19. Dopiero w kolejnych dwóch kwartach Legion wziął sprawy w swoje ręce i szybko wyszedł na prowadzenie, nie oddając go do końca. Trzecią odsłonę pojedynku wygrał 18:11, wychodząc na prowadzenie 37:33. Popisową okazała się czwarta część meczu, gdy Legion pokazał klasę, nokautując podopiecznych Grzegorza Tomaszewskiego 15 punktami. Ostatecznie Legion wygrał 19 punktami.

Mecz zgodnie z założeniami. Potraktowany trochę treningowo. Pierwsze dwie kwarty praktyka ściśle określonych, nowych zagrań stąd taki dziwny wynik. 3 i 4 kwartę graliśmy już to co znamy. Bez nowości. Z Komorowem jeszcze nigdy nie przegraliśmy i utrzymaliśmy dobrą passę – podsumował spotkanie trener Tomasz Matysiak.

UKS Komorów – Legion Legionowo 40:59 (12:10, 10:9, 11:18, 7:22)

Legion Legionowo: Szcząchor – 21, Senkowski – 12, Augustyniak – 10, Szewczyk – 10, Sławiński – 4, Kujawa – 1, Matysiak – 1, Litwiński, Głodkiewicz, Rozmus.