Legionowo. Kolejne sukcesy Delfina

SAMSUNG

Ostatni weekend maja minął pod hasłem Międzynarodowych Mistrzostw Warszawy w Pływaniu. Zawody odbyły się na 50 metrowej pływalni Warszawianka, a wśród uczestników mistrzostw nie zabrakło również UKS Delfin Legionowo.

UKS Delfin Legionowo w mistrzostwach reprezentowało 11 zawodników. Już od samego początku ich starty należały do udanych. Łącznie zawodnicy zdobyli 9 medali, w tym 2 złote, 1 srebrny i aż 6 brązowych, co w klasyfikacji medalowej umieściło legionowski klub na 25 pozycji.

Spośród wszystkich reprezentantów UKS Delfin Legionowo, zapewne do najlepszych należą: Inga Kamińska, która na mistrzostwach zdobyła 2 złote medale oraz 1 brązowy. Do jednych z najlepszych pływaczek należy również Marta Chudorlińska, która podczas zawodów zdobyła dwa brązowe medale. Kolejne, również dwa brązowe medale zdobyła Urszula Jasiul. Zdobywczynią srebrnego medalu została Barbara Serafin. Wśród wyróżniających się zawodników UKS Delfin znalazł się również Rafał Smoliński, zdobywając brązowy medal.

Najlepszą zawodniczką Delfina została Inga Kamińska, zajmując w klasyfikacji generalnej 4 miejsce, z wynikiem 527 pkt, w kategorii wiekowej 10 lat.