KZB Legionovia Legionowo. Przegrana na własnym stadionie z Błękintymi Stargard

KS Legionovia Legionowo fot. KS Legionovia

W środę (15 lipca) podopieczni Bogdana Jóźwiaka podejmowali na własnym stadionie Błękitnych Stargard Szczeciński. Niestety piłkarze z Legionowa przegrali 0:1.

W środę (15 lipca) piłkarze Legionovii podejmowali w ramach 32 kolejki piłkarskiej ekstraklasy zawodników Błękitnych Stargard. Goście cały czas walczą o utrzymanie w II lidze, dlatego na ten mecz trener przyjezdnych wystawił najsilniejszy skład. Od pierwszego gwizdka sędziego to goście starali się prowadzić grę i narzucili swój styl. Pomimo stworzenia sobie kilku dogodnych sytuacji (trafienie w słupek) zawodnikom Stargardu zabrakło skuteczności i dobrego wykończenia. Bezbramkowym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Na drugą połowę piłkarze Legionovii wyszli bardziej zmotywowani przez trenera. Stworzyli sobie kilka dobrych okazji (po jednej z nich Patryk Koziara trafił w słupek). Po 15 minutach gra się wyrównała. W 60 minucie to goście po wykonaniu rzutu rożnego i błędzie defensywy Legionovii wyszli na prowadzenie dzięki bramce Huberta Krawczuna. Obraz gry nie zmienił się już do końca spotkania, a mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gości.

Najbliższy mecz w ramach 33 kolejki II ligi piłkarze KZB Legionovii Legionowo rozegrają w niedzielę (19 lipca) na wyjeździe z Olimpią Elbląg.

KZB Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard 0:1 (0:0)
0:1 – Hubert Krawczun 61’

Legionovia Legionowo: Damian Podleśny – Kacper Kaczorowski (86’ Maciej Sobota), Rafał Zembrowski, Sebastian Weremko, Piotr Maślanka – Jacek Lewandowski (63’ Mateusz Turkowski), Oskar Koprowski, Marcin Kluska, Patryk Koziara, Mateusz Małek – Karol Podliński.

Błękitni Stargard: Mariusz Rzepecki – Jakub Szrek, Hubert Sadowski, Jakub Ostrowski, Bartosz Sitkowski – Krystian Sanocki (77’ Mateusz Bochnak), Hubert Krawczun, Paweł Łysiak, Michał Cywiński, Wojciech Fadecki – Patryk Paczuk.