KZB Legionovia. Wygrana z Pelikanem Łowicz

logo_legionovia-600x360-1

KZB Legionovia Legionowo przygotowuje się do wiosennej części rozgrywek III ligi grupy I. W sobotę zawodnicy Marcina Sasala wygrali na boisku OSiR Targówek z Pelikanem Łowicz 2:1.

Pierwsza połowa nie przyniosła emocji. Zawodnicy poruszali się po boisku wolno – żaden z zespołu nie był w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika. Piłka najczęściej znajdowała się w środkowej strefie boiska. Jak informuje strona klubowa, obecnie zawodnicy znajdują się w okresie intensywnych treningów fizycznych, co mogło przełożyć się na mniej finezyjna grę. W każdym razie do przerwy  nie zobaczyliśmy żadnej bramki.

W drugiej połowie zawodnicy wykazali się większą aktywnością. W tej części gry padły trzy gole. Dwa dla KZB Legionovii, jeden dla Pelikana Łowicz. Wynik meczu tuż po przerwie otworzył Eryk Więdłocha. Nasz zawodnik wykorzystał błąd piłkarza Pelikana, który zbyt słabo podawał do swojego bramkarza. Potem zawodnicy z Łowicza mięli rzut karny, którego na bramkę nie potrafił zamienić Michał Adamczyk. Do wyrównania chwilę później doprowadził jednak Kamil Nowicki. Wynik sobotniego sparingu w końcówce meczu ustalił Patryk Koziara.

Jak informuje strona klubowa, następne spotkanie legionowianie rozegrają z Polonią Warszawa. Spotkanie zostało zaplanowane na 16 lutego. Sparing rozpocznie się o 14:30 i zostanie rozegrany w Warszawie przy ulicy Obrońców Tobruku.

Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz 2:1 (0:0)

Bramki: Eryk Więdłocha 46, Patryk Koziara 83 – Kamil Nowicki 56

Legionovia: (I połowa) – Oliwer Wienczatek, Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, TESOTWANY, Luka Janković, Jakub Karabin, Patryk Paczuk, Jacek Lewandowski, Filip Kowalczyk, TESTOWANY.

(II połowa) – Jakub Stefaniak, Jakub Kabala, Kacper Górski, Sebastian Weremko, Konrad Trzmiel, Konrad Zaklika, Patryk Koziara, Kamil Wolski, Eryk Więdłocha, Piotr Krawczyk, Karol Podliński.

Pelikan: Mateusz Wlazłowski (80 Andrzej Rutkowski) – Kacper Kaczorowski, Grzegorz Wawrzyński, Bartosz Broniarek, Michał Żółtowski (70 Marcel Wnuk) – Krystian Mycka – Dawid Kieplin (73 Damian Kozieł), Michał Adamczyk (60 Michał Fabijański), Filip Bućko (60 Jan Haczykowski), Damian Kozieł (46 Kamil Nowicki) – Damian Szczepański (70 Krystian Kruk).