Legionovia 2003 Legionowo. Dobra passa trwa

Legionovia 2003

Legionovia 2003 Legionowo przed sezonem podczas obozu przygotowawczego (fot. Legionovia)

Kolejne spotkanie rozegrali piłkarze z rocznika 2003. KS Legionovia pod czujnym okiem trenera Bartosza Grzelaka udała się do niedalekiej Ostrołęki na mecz z APN-em.

Wyjazd podtrzymał dobrą passę legionowian, którzy do przerwy prowadzili 2:1. W drugiej odsłonie pojedynku dołożyli dwie kolejne bramki i w dobrych humorach schodzili z pola gry, inkasując komplet ligowych punktów.

Okiem Trenera Bartosza Grzelaka

Bardzo cieszy zwycięstwo, tym bardziej w bardzo dobrym stylu. Mecz zaczął się dla nas źle, bo gospodarze strzelili bramkę już w pierwszej minucie. Drużyna pokazała dojrzałość i charakter oraz wiarę w swoje umiejętności. Mimo straty bramki, nawet na chwilę w nasze szeregi nie wkradła się nerwowość oraz niepokój. Graliśmy cierpliwie, dojrzałe oraz konsekwentnie, czego efektem były strzelone dwie bramki jeszcze w pierwszej połowie. W przerwie sobie powiedzieliśmy, że musimy grać cały czas tak samo. Rozgrywaliśmy naprawdę dobry mecz, nasz bramkarz prócz bramki miał tylko jedna interwencję. Konsekwentna gra pozwoliła nam strzelić kolejne dwie bramki i wracamy do Legionowa z trzema punktami. Cieszy naprawdę dojrzała gra mojego zespołu. Cały czas chcemy być coraz lepsi. Brawa dla całej drużyny.

APN Ostrołęka – KS Legionovia 2003 Legionowo 1:4 (1:2)

Strzelcy dla Legionovii: Turkowski x 2, Lewtak x 2.

Kadra Legionovii: Krzywański, Żołek, Zglinicki, Lewtak, Bajerowski, Bembas, Pierzchalski, Turkowski, Romański, Baraniecki, Dąbek, Rzeczkowski, Pasieka, Jasiszczak, Piątkowski, Krawczyk, Mazurek.