Legionovia KZB Legionowo. Mamy lidera

legionovia-swit_06

Legionovia Legionowo (fot. GP/MM)

Legionovia KZB Legionowo liderem rozgrywek 3 Ligi Grupy I. W niedzielne popołudnie legionowianie rozegrali spotkanie na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Wygrali!

Z informacji jakie zostały zamieszczone na fanpage Novii ligowy wyjazd zakończył się wygraną w iście hokejowym wyniku 5:3.

Festiwal bramek

Legionovia prowadziła już 2:0, po bramkach niezawodnego Piotra Krawczyka. Gospodarze zmniejszyli straty, strzelając kontaktowego gola, ale rezultat podwyższył Daniel Choroś. Ruch jednak walczył o korzystniejszy wynik i do przerwy jeszcze raz udało się zawodnikom gospodarzy trafić do bramki Legionovii. Druga połowa to gol strzelony przez Daniela Gołębiowskiego. Przed bramką gospodarze musieli grać w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartkę ujrzał Bartłomiej Gromek. Ambitni piłkarze Ruchu po raz kolejny trafili do bramki rywala i znów tracili do Legionovii tylko jednego gola. Wynik spotkania na 5:3 ustalił Marcin Burkhardt. Wygrana dała zespołowi trenera Bartosza Tarachulskiego fotel lidera.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Legionovia KZB Legionowo 3:5 (2:3)