Legionovia KZB Legionowo. Warta wywalczyła komplet punktów (galeria)

legionovia-warta_02

Walki w sobotę przy Parkowej nie brakowało (fot. Mariusz Sokalski)

Legionovia KZB Legionowo podejmowała na własnym boisku balansującą nas strefą spadkową poznańską Wartę. Goście potrzebowali zwycięstwa w tym spotkaniu, by powędrować wyżej w tabeli. I to osiągnęli.

Spotkanie przy Parkowej nie było wielkim widowiskiem. Obie strony miały po kilka dobrych okazji na strzelenie bramek. Mecz nie najgorzej zaczęli podopieczni trenera Mirosława Jabłońskiego. Już w 12 minucie mogli się cieszyć z bramki strzelonej przez Patryka Koziarę. Więcej z gry mieli jednak piłkarze Wielkopolski. Do przerwy jednak wynik nie uległ zmianie.

Trzy punkty pojechały do Poznania

Już 10 minut po wznowieniu spotkania padło wyrównanie. Na listę strzelców wpisał się Dominik Chromiński. Niestety Legionovia nie potrafiła skutecznie odpowiedzieć gościom i po kolejnych 10 minutach gry, w 65 minucie już przegrywała 1:2. Do bramki Adama Wilka trafił Adrian Laskowski.

Legionovia KZB Legionowo – Warta Poznań 1:2 (1:0)

Strzelcy: 1:0 – 12′ Patryk Koziara, 1:1 – 55′ Dominik Chromiński, 1:2 – 65′ Adrian Laskowski.

Legionovia KZB Legionowo: Wilk, Goliński, Krotofil, Borenović, Kalinowski, Grzelak, Koziara (62′ Wójcik), Malik (70′ Kwiatkowski), Garyga, Miś, Kraska.

Warta Poznań: Laskowski, Fiedosewicz, Dejewski, Ngamayama, Siwek, Ciarkowski (46′ Spławski), Laskowski, Cywiński, Marciniak, Chromiński (86′ Biegański), Broź (67′ Kiełb).