Legionovia Legionowo. Ze zmiennym szczęściem

legionovia-olimpia_05

Legionovia KZB Legionowo (fot. arch. GP/UM)

Podopieczni Ryszarda Wieczorka mocno trenują przez dalszą częścią rundy wiosennej. W minionym tygodniu rozegrali dwa mecze kontrolne. Jeden przegrali minimalnie, w drugim strzelili 11 bramek!

Najpierw 17 lutego do Legionowa przyjechał wicelider 2 Ligi Wisła Puławy. Po zaciętym spotkaniu goście okazali się lepsi o jedną bramkę i wygrali towarzyską potyczkę 2:1. W sobotę na spotkanie sparingowe na Parkową przyjechał czwartoligowy KS Konstancin. Był to sparing do jednej bramki. Gospodarze już do przerwy prowadzili różnicą pięciu bramek (7:2). Po przerwie legionowianie dołożyli jeszcze cztery gole.

Legionovia KZB Legionowo – Konstancin 11:2 (7:2)

Legionovia: Smyłek (60 Rutkowski) – Goliński (46′ Grzelak), Grudniewski (60’Bajat), Bajat (30′ Leuštek), Miś (46′ Kalinowski) – Tylec (46′ Kozłowski), Wieczorek (60′ Ł. Wolsztyński), Milewski (60′ Kopka), Ł. Wolsztyński (30′ R. Wolsztyński), Wójcik (60′ Hirsz) – Hirsz (30′ Jankowski).