Sukces zawodników Legionowskiej Akademii Sportów Walki

10352355_264527710401352_5229006203874344773_n

W miniony weekend na terenie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyła się XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w taekwondo olimpijskim, w której rywalizowali zawodnicy z roczników 2000 i 2001.

W zawodach wzięła również udział Legionowska Akademia Sportów Walki, której reprezentanci zdobyli pięć medali, co pozwoliło im na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej.
W kategorii do 41 kg Karolina Czymerska uplasowała się na miejscach 5-8. Lepszy wynik zdołali wywalczyć Jakub Podgórski i Arkadiusz Kuskowski, którzy zdobyli brązowe medale w kategoriach do 37 kg oraz do 53 kg. Największy sukces zanotowali jednak bracia Robert i Rafał Jagiełło, którzy w kategoriach do 65 kg i do 61 kg stanęli na najwyższym stopniu podium – równie dobrym wynikiem popisał się Hubert Hołubowicz, który okazał się najlepszy w kategorii do 49 kg.