DPD Legionovia

DPD Legionovia Legionowo. Siatkarki wracają do gry! Mecz już w piątek!

15 Wrz 2020Skomentuj

Ekipa DPD Legionovii Legionowo po niemal dwustu dniach przerwy wywołanej pandemią wraca do gry! Już w najbliższy piątek o godzinie 17.30 podopieczne Alessandro Chiappiniego podejmą

DPD Legionovia. PGE sponsorem dziecięcych i młodzieżowych drużyn Legionovii

21 Lip 2020Skomentuj

Na dzisiejszej (21 lipca) konferencji prasowej doszło do finalizacji porozumienia pomiędzy Legionoviią a PGE Polską Grupą Energetyczną, na mocy którego spółka z sektora energetycznego zostanie

Siatkówka. Dalej piszą historię! DPD Legionovia w europejskich pucharach!

15 Lip 2020Skomentuj

Jak poinformowała w komunikacie do mediów DPD Legionovia, w przyszłym roku zespół z naszego miasta zagra w europejskich pucharach. Czwarty w Polsce zespół zdecydował się

DPD Legionovia. Ogrom siatkarskich emocji tym razem bez happy endu

11 Lut 2020Skomentuj

Drużyna siatkarek DPD Legionovii Legionowo poniosła swoją pierwszą od dłuższego czasu porażkę na własnym parkiecie.

DPD Legionovia Legionowo: To był rok zmian w siatkarskiej Legionovii

08 Sty 2020Skomentuj

Rok 2019 okazał się być dla legionowskiej siatkówki wyjątkowy. Siatkarska Legionovia uległa dużym przemianom, których efekty dostarczyły kibicom dużo uśmiechu w ostatnich miesiącach.

DPD Legionovia kończy rok zwycięstwem… I historycznym miejscem w tabeli!

23 Gru 2019Skomentuj

Fantastyczna seria zwycięstw siatkarek DPD Legionovii Legionowo trwa w najlepsze! Podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego nie dały na własnym parkiecie najmniejszych szans Wiśle Warszawa i zakończyły

DPD Legionovia. Pokazał jakość. Punkt siatkarek w meczu z potentatem z Polic

19 Paź 2019Skomentuj

Za nami pierwszy mecz siatkarskiego sezonu w DPD Arenie Legionowo. Co prawda DPD Legionovia przegrała, ale po ostatnim gwizdku kibice długo oklaskiwali swoje ulubienice, ponieważ

DPD Legionovia. III Memoriał Jerzego Góreckiego

27 Wrz 2019Skomentuj

W najbliższych dniach w Legionowie odbędzie się III Memoriał Jerzego Góreckiego. W memoriale oprócz drużyny DPD Legionovia wezmą udział: Wisła Warszawa i niemiecki SC Potsdam.

DPD Legionovia. Kapitan reprezentacji Francji zagra w Legionovii!

30 maja 2019Skomentuj

DPD Legionovia Legionowo ogłosiła kolejny transfer. Wczoraj do naszej drużyny dołączyła Juliette Fidon-Lebleu, przyjmująca i kapitan reprezentacji Francji.

Siatkówka. Utytułowany Włoch trenerem DPD Legionovii Legionowo

11 Kwi 2019Skomentuj

Alessandro Chiappini został nowym szkoleniowcem DPD Legionovii Legionowo. Trener ma na swoim koncie zdobyte europejskie puchary i medale Ligi Europejskiej z reprezentacją Turcji. Z zespołem

DPD Legionovia Legionowo. 10. miejsce dla DPD Legionovii

01 Kwi 2019Skomentuj

Drugą porażką 3:0 zakończyła się rywalizacja DPD Legionovii z PTPS Piła o 9. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Nasze zawodniczki zakończyły sezon na 10. miejscu.

DPD Legionovia. Piotr Olenderek odsunięty od prowadzenia zespołu

25 Lut 2019Skomentuj

Trener Piotr Olenderek został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu DPD Legionovii Legionowo. Decyzja zarządu podjęta została po kompromitującej porażce 3:0 z PTPS Piła.

DPD Legionovia Legionowo. Porażka w ważnym meczu

19 Lut 20192 komentarzy

Siatkarki z Legionowa przegrały ważny mecz z rywalkami z dolnej części tabeli. W niedzielę w meczu z #Volley Wrocław nie udało im się wywalczyć nawet

DPD Legionovia. Gładkie 0:3 z Developres SkyRes Rzeszów

13 Lut 20192 komentarzy

W piątkowy wieczór siatkarki DPD Legionovii zmierzyły się z wiceliderkami tabeli z Rzeszowa. Po wyjazdowym zwycięstwie w Ostrowcu Świętokrzyskim, nasze zawodniczki chciały sprawić niespodziankę w

DPD Legionovia. Górecka poprowadziła do zwycięstwa z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

05 Lut 2019Skomentuj

DPD Legionovia pewnie pokonała na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zawodniczki z Legionowa przerwały serię porażek trwającą od połowy grudnia ubiegłego roku.

DPD Legionovia Legionowo. Szybka porażka z Grotem w Pucharze Polski

01 Lut 20192 komentarzy

W środę (30 stycznia) zespół DPD Legionovii zmierzył się z Grot Budowlanymi Łódź w Pucharze Polski. Stawką pojedynku był awans do finałowego turnieju w Nysie.