KS Legionovia Legionowo przegrywa na wyjeździe 1:0 z Victorią Sulejówek

W sobotę (16 września) piłkarze KS Legionovii Legionowo zagrali na wyjeździe z drużyną Victorii Sulejówek w ramach 8 kolejki spotkań III ligi grupy I. Podopieczni Marcina Broniszewskiego pomimo dobrej gry przegrali 1:0 i ponownie spadli do strefy spadkowej ligowej tabeli.

W poprzednim spotkaniu zawodnicy Novii wygrali 3:0 w meczu na własnym stadionie z drużyną ŁKS Łomża (więcej pisaliśmy TUTAJ). Kibice Legionovii mieli nadzieję, że po dobrym spotkaniu ich ulubieńcy zdołają wywalczyć komplet punktów także w meczu z Victorią Sulejówek. W tym spotkaniu kibice nie mogli narzekać na brak emocji, jednak zobaczyli tylko jedną bramkę.

Podopieczni Marcina Broniszewskiego dobrze prezentowali się od samego początku pierwszej połowy stwarzając sobie dobre sytuacje pod bramką gospodarzy jednak brakowało skuteczności lub dobrze spisywała się formacja defensywna oraz bramkarz Victorii. Piłkarze z Sulejówka również co jakiś stwarzali groźne sytuacje pod bramką Legionovii. Pomimo niezłej dla oka z perspektywy kibiców gry zarówno gospodarzy jak i gości gole nie padły w pierwszej połowie.

Podobnie jak na początku pierwszych czterdziestu pięciu minut tak i po rozpoczęciu drugiej odsłony tego meczu to piłkarze z Legionowa starali się narzucić swoje warunki gry. Taki stan rzeczy utrzymywał się do 67 minuty. Po przejęciu piłki pod własną bramką gospodarze przeprowadzili szybką akcję. W polu karnym Novii zawodnik Victorii dośrodkował piłkę, jednak ta pechowo odbiła się od Andrzeja Krajewskiego i wpadła do bramki obok bramkarza Legionovii, który nie zdążył zareagować. Gospodarze objęli prowadzenie 1:0. Pomimo starań podopiecznych Marcina Broniszewskiego nie udało się im doprowadzić do wyrównania i ostatecznie to piłkarze Victorii Sulejówek wygrali 1:0 i zgarnęli trzy punkty.

Po sobotniej przegranej KS Legionovia Legionowo ma na swoim koncie nadal tylko sześć punktów i spadła do strefy spadkowej ligowej tabeli. Następne ligowe spotkanie podopieczni Marcina Broniszewskiego rozegrają 23 września (sobota) na własnym stadionie z drużyną Warty Sieradz.

Victoria Sulejówek – KS Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)

Bramka: Andrzej Krajewski (67’ s)

Wyjściowy skład Victorii Sulejówek: Kwiatkowski – Musialik, Arak, Dębski, Wielgosz, Kozłowski, Wróbel, Wilanowski, Świątek, Rudnicki, Śliwka.

Wyjściowa skład KS Legionovii Legionowo: Brudnicki – Buczkowski, Zaklika, Szwed, Papazjan, Kunca, Dudek, Wojdyga, Mitura, Gibas, Krajewski.