KPR Legionowo. Wysokie zwycięstwo z faworytem z Zamościa

KPR Legionowo - Orlen Wisła II Płock_03_wynik

Zawodnicy KPR Legionowo Pokonali na wyjeździe Padwę Zamość (fot. archiwum)

Wysokie zwycięstwo w Zamościu odnieśli piłkarze ręczni KPR Legionowo. W 10-cio osobowym składzie wyżej notowaną w tabeli Padwę Zamość pokonali 24:33 (13:15).

W listopadzie to zawodnicy z Zamościa mogli cieszyć się z wygranej w Legionowie. Tym razem piłkarze KPR chcieli zrobić wszystko, by zrewanżować się za bolesną porażkę. Legionowianie byli zdeterminowani, by przełamać passę niekorzystnych wyników. Grali skutecznie i dynamicznie. Co prawda na przerwę schodzili tylko z dwubramkową przewagę, ale pełnię umiejętności pokazali w drugich 30 minutach. Skuteczne rzuty Grabowskiego, Prątnickiego, Jędrzejewskiego i Ignasiaka pozwoliły na okazałe 9 bramkowe zwycięstwo.

Na uwagę zasługuje także dobra gra w bramce Kacpra Wybrozębskiego, który kilkukrotnie zatrzymywał przeciwników z Zamościa. W środę (20 marca) o 20.00 w DPD Arenie Legionowo KPR zmierzy się z SPR ROKiS Radzymin przedostatnim zespołem I ligi grupy C.

MKS PADWA ZAMOŚĆ – KPR LEGIONOWO 24:33 (13:15)

Padwa: Drabik, Bąk – Szymański 6, Puszkarski 5, Adamczuk 3, Sałach 3, Mroczek 1, Gałaszkiewicz 1, Radwański 1, Sz. Fugiel 1, Kłoda 1, Pomiankiewicz 1, Misalski 1, Bigos, Samoszczuk, T. Fugiel.

Legionowo: Węgrzyn, Wyrozębski – Grabowski 9, Prątnicki 8, Jędrzejewski 5, Ignasiak 5, Fąfara 3, Ciok 2, Gawęcki 1,

Sędziowali: Paweł Piątek (Gać), Maciej Szestakow (Łąka). Widzów: 800. Kary: Padwa – 8 min, Legionowo – 6 min.