KPR RC Legionowo . Sprawdzili młodzieżówkę

kpr-wisla_117

Tomasz Kasprzak najskuteczniejszy zawodnik sparingu (fot. arch. GP/MM)

Piłkarze ręczni KPR-u RC Legionowo nie próżnują. Po sparingu w Olsztynie z Warmią, na swoim terenie w Arenie Legionowo zmierzyli się z młodzieżową reprezentacją Polski. W barwach narodowych wystąpił wychowanek legionowskiego klubu Bartosz Ziółkowski.

Test-mecz wygrali podopieczni Roberta Lisa i Marcina Smolarczyka. Na parkiecie można było zobaczyć dwóch nowych zawodników testowanych przez KPR – Jakuba Płócienniczaka i Michał Ignasiaka. Obaj na swoim koncie zanotowali po dwie bramki, a obrotowy zanotował również trzy dwuminutowe upomnienia.
Tylko w pierwszej połowie sparing miał wyrównany przebieg meczu. Na przerwę miejscowi szczypiorniści schodzili z przewagą jednej bramki 15:14. W drugiej połowie do 40 minuty wynik oscylował w granicach remisu. Od stanu 20:19 zdecydowaną inicjatywę przejęli szczypiorniści z Legionowa i systematycznie powiększali przewagę, wygrywając testową grę 32:24.

KPR RC Legionowo – Młodzieżowa Reprezentacja Polski 32:24 (15:14)

KPR RC Legionowo: Krekora, Stojković, Kasprzak – 9, Prątnicki – 7, Mochocki – 6,  Kowalik – 2,  Gawęcki – 2, Płócienniczak – 2, Ignasiak – 2, Brinovec – 1, Suliński – 1, Twardo, Bożek.