Finał Mistrzostw Polski Juniorek w Siatkówce. Dzień 4

LTS w półfinale

LTS ma finał po raz czwarty z rzędu!!! (fot. LTS)

Co za emocje, co za mecz!!! LTS Legionovia Legionowo awansowała do finału Mistrzostw Polski Juniorek! Dziś pokonała SMS Police 3:2, po bardzo zaciętym pojedynku.

Za nim odbyły się mecze półfinałowe, Szóstka Mielec pokonała Chemika Police 3:2 i tym samym zajęła 7 lokatę. W meczu o 5 lokatę Energetyk nie dał szans Budowlanym Łódź, wygrywając 3:0. Po 16.00 na parkiet wyszły legionowianki i SMS Police.

Pierwszy półfinał

Spotkanie legionowianek nie układało się po myśli legionowskiej drużyny. Pierwszego seta wygrały siatkarki z Polic. LTS odrobił straty, doprowadzając do remisu 1:1. Kolejne dwa sety były bardzo emocjonujące i każda z drużyn zanotowała na swoim koncie wygraną. O zwycięstwie miał zadecydować tie-break. W nim lepiej radziły sobie „Lalki”. Na zmianę stron prowadziły 8:3. Ostatecznie legionowianki wygrały tego seta 15:10 i po raz czwarty z rzędu zameldowały się w finale Mistrzostw. W drugim spotkaniu o zwycięstwie również potrzebny był piąty set. W nim Impel okazał się lepszy od San-Pajdy Jarosław.

Mecze o miejsca 5 i 7

UKS Szóstka Mielec – UKS Chemik Police. Mecz o 7 miejsce. 3:2 (25:22, 22:25, 25:22, 18:25, 19:17)
Budowlani Łódź SSA – KS Energetyk Poznań. Mecz o 5 miejsce. 0:3 (23:25, 18:25, 14:25)