LTS Legionovia. Kadetki wygrały z Kozienicami

lts-atena-kadetki_51

Kadetki LTS-u wygrały w II Lidze Juniorek (fot. arch. GP/MM)

Kolejne spotkanie ligowe rozegrały kadetki LTS-u Legionovii. W trzeciej kolejce II Mazowieckiej Ligi Juniorek legionowskie siatkarki wygrały z KKS Kozienice 3:1.

Drugoligowy front trener Dawid Michor traktuje jako treningowy. Dlatego też wynik nie jest najważniejszy, a jakoś prezentowanych akcji, zagrywek i pełnego zrozumienia wśród zawodniczek na parkiecie. Dlatego też po dwóch gładko wygranych setach gdzie kozieniczanki zdobyły w sumie 26 punktów (po 13 w każdym z setów) na placu boju pojawiła się całkiem zmieniona drużyna. I seta przegrała, bo przestało wychodzić praktycznie wszystko. Nie działał odbiór, ataki były nieprecyzyjne, a do tego fatalny serwis. KKS wygrał seta do 23. Legionowski szkoleniowiec nie zmienił składu, który przegrał trzecią partię. Stwierdził, że jego dziewczęta muszą poradzić sobie w takim ustawieniu, w jakim przegrały poprzedniego seta. I te wzięły się porządnie za grę, choć przegrywały już 1:7. Wygrały nie bez trudu czwarty set 25:22.

LTS Legionovia Legionowo – KKS Kozienice 3:1 (25:13, 25:13, 23:25, 25:22)

Skład LTS Legionowia: Julia Ciejka (3), Aleksandra Rojecka (6), Sandra Szczepańska (5), Julia Wałek (10), Paulina Sobolewska (k, 7), Paulina Kosewska (l), Zofia Parzydło (4), Milena Montowska (5), Michalina Sochaczewska (9), Katarzyna Piłatowicz (8), Emilia Sikora (7), Wiktoria Grzegorzewska (L), Natalia Dąbrowska (1), Julia Kuźmińska (0).