LTS Legionovia Legionowo. Horror na Zegrzyńskiej

lts2013

LTS Legionovia Legionowo

Kadetki LTS-u Legionovii Legionowo wygrały drugi mecz w sezonie 2016/2017. Podopieczne trenera Dawida Michora, po wygranej z GLKS Nadarzyn 3:0, podejmowały we własnej hali ESPES Sparta Warszawa.

Środowe, popołudniowe spotkanie na Piaskach przyniosło wiele emocji. Spotkały się w nim dwie bardzo dobre drużyny. Kibice przeżyli wahania nastrojów, ponieważ „Michorki” zaczęły znakomicie, wygrywając dwa pierwsze sety do 21 i 18. Wydawało się, że mecz zakończy się gładkim 3:0. A jednak…

Spartanki wróciły do gry

Warszawianki nie zamierzały się poddać i w kolejnych dwóch setach to one nadawały ton grze. Szczególnie w partii numer 4 uwidoczniła się ich przewaga, a wygrany set do 13 budził podziw, ale też i obawy co wydarzy się tie-breaku.

Tie-break dla LTS-u!

Piąty set zaczął się wspaniale dla gospodarzy pojedynku. „Michorki” szybko objęły prowadzenie 5:1. Sparta wzięła w tym momencie czas, po którym zbliżyła się do legionowianek na dwa oczka (3:5). Jednak był to ostatni zryw przyjezdnych. LTS powolił rywalkom zdobyć jeszcze tylko trzy punkty, a sam pewnie wygrał seta 15:6 i całe spotkanie 3:2.

LTS Legionovia – ESPES Sparta Warszawa  3:2 (25:21, 25:18, 19:25, 13:25, 15:6)

LTS Legionovia Legionowo: Ciejka, Rojecka, Szczepańska, Wałek, Parzydło, Warpechowska, Woźniak, Sikora, Piłatowicz, Dąbrowska, Rogalska.