LTS Legionovia Legionowo. Kadetki lepsze w meczu na szczycie

lts-nike_37

Trener Dawid Michor poprowadził swój zespół do zwycięstwa (fot. arch. GP/MM)

Podopieczne trenera Dawida Michora rozegrały spotkanie w 1 Lidze Kadetek. Przeciwnikiem był zespół UKS-u SMS Warszawa. Jak zaprezentowały się „Michorki” w stolicy?

Siatkarki z Warszawy przed spotkaniem z LTS-em miały na koncie dwa wygrane spotkania i liderowały w tabeli 1 Ligi. Tylko różnicą jednego więcej przegranego seta Legionovia zajmowała drugą lokatę.

Pierwszy pewnie, dwa na „styku”

W pierwszym secie wszystko toczyło się po myśli trenera Michora. Legionowianki wygrały pierwszą odsłonę 25:16. Dwa kolejne sety miały podobny przebieg. LTS prowadził, kontrolował grę, a w końcówkach setów za bardzo rozluźniał się, co skrupulatnie wykorzystywały miejscowe siatkarki. Dlatego też wynik kolejnych wygranych setów zdecydowanie nie odzwierciedlało tego, co działo się na parkiecie. LTS wygrał drugiego seta 26:24 , a trzeciego 25:23 i całe spotkanie 3:0.

UKS SMS Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (16:25, 24:26, 23:25)

LTS Legionovia Legionowo: Ciejka, Rojecka, Szczepańska, Wałek, Parzydło, Warpechowska, Woźniak, Sikora, Piłatowicz, Dąbrowska, Rogalska.