LTS Legionovia Legionowo. Kadetki załatwiły sprawę…

LTS II liga

"Michorki" z wygraną w II Lidze Kobiet (fot. LTS)

Drugi mecz play-off w II Lidze Kobiet. „Lalki” w pierwszym spotkaniu przegrały na wyjeździe Z Dargfilem Rawa Mazowiecka. By myśleć o czwórce najlepszych na tym poziomie rozgrywek, musiały wygrać sobotnie spotkanie.

A na parkiecie niespodzianka, bo „Lalek” na parkiecie… praktycznie zabrakło. W składzie większość zawodniczek, które na co dzień trenują pod czujnym okiem trenera Dawida Michora. A te są w fazie przygotowań do finałów Mistrzostw Polski Kadetek i mecz w II Lidze był sprawdzianem dla ich możliwości.

Odrobiły straty

Pierwszego seta wygrały przyjezdne na przewagi 27:25. Kolejne trzy sety padły łupem legionowskich siatkarek i dzięki tej wygranej już jutro trzeci decydujący mecz o awans do najlepszej czwórki rozgrywek drugoligowych. „Michorki” zagrały dobre spotkanie. Z niecierpliwością czekamy na niedzielny mecz.

LTS Legionovia Legionowo – Dargfil Rawa Mazowiecka 3:1 (25:27, 25:20, 25:20, 25:23)

LTS Legionovia Legionowo: Lendzioszek, Sobalska, Partyka, Warpechowska, Kańska, Gliwa, Rogalska, Woźniak, Rojecka, Orzoł, Kaczmarczyk (L).