LTS Legionovia Legionowo. Młodziczki górą w I Lidze Kadetek

lts-smsm

Młodziczki wygrały w I Lidze Kadetek! (fot. LTS)

Kolejne spotkanie podopiecznych trenera Jakuba Bokuniewicza z warszawską drużyną zostało rozegrane w Hali Sportowej Gimnazjum nr 4 w Legionowie na „Piaskach”. Emocji nie brakowało!

Można rzec, że był to naprawdę ciekawy pojedynek i niezwykle zacięty w pierwszym secie. Można też dodać, że pierwsza odsłona pojedynku nie była emocjonująca. Ona była niezwykle emocjonująca! Legionowianki przerywały już 10:18. Wydawać się mogło, że pierwszy set padnie łupem gości, ale nastąpił nieoczekiwany zwrot sytuacji. LTS wygrał inauguracyjnego seta do 22!

Wygrały kolejne partie i cały mecz!

Młode zawodniczki legionowskiego klubu w takim samym stosunku punktowym zakończyły drugiego seta, ale w nim nie było tylu nerw i dramatycznych pogoni. Ostatnia partia okazała się formalnością. Wygrała do 14 i całe spotkanie 3:0.

LTS Legionovia Legionowo – UKS SMS Warszawa 2:0 (25:22, 25:22, 22:14)

LTS Legionovia Legionowo: Woźniak, Kowalska, Łagida, Dul, Strzelecka, Muszyńska, Habrajska (libero) oraz Ciejka (libero), Bednarz, Pasierbowicz, Szulc, Świderska, Gołota i Szulczewska.