LTS Legionovia Legionowo. Szybko, łatwo i 3:0

lts-siedlce_75

LTS - juniorki (fot. arch. GP/MM)

LTS Legionovia Legionowo podejmowała ostatnią drużynę 1 Ligi UKS SMS Warszawa, który przegrał dwa dotychczasowe spotkania w tym jedno z kadetkami Legionovii. Wynik inny niż 3:0 byłby sensacją.

„Lalki” potrzebowały 58 minut, by gładko wygrać 3:0. Już w pierwszym secie zdemolowały siatkarki ze stolicy i wygrały seta do 7. Dlatego też w kolejnych odsłonach trener Wojciech Lalek dał szansę wszystkim zawodniczkom, by te mogły poczuć parkiet i „liznąć” gry.

Zmienniczki pograły dłużej

O ile pierwszy skład demolował rywalki, zmienniczki pozwoliły warszawiankom na więcej niż w pierwszym secie, z czego nie był zadowolony opiekun LTS-u. Dwa kolejne sety dłużyły się, a legionowskie siatkarki wygrały je do 15 i 19. Legionovia zdecydowanie przewodzi w stawce 1 Ligi. Nie straciła do tej pory w siedmiu grach żadnego seta.

LTS Legionovia Legionowo – UKS SMS Warszawa 3:0 (25:7, 25:15, 25:19)

LTS Legionovia Legionowo: Zakościelna, Niderla, Salamonik,  Omelianiuk, Skowron, Sobolewska (kpt.), Krzywańska, Montowska, Sochaczewska, Kowalska, Piłatowicz, Trzeciak (l), Maziopa (l).