LTS Legionovia. Młodziczki w lidze kadetek zdeklasowały rywalki (galeria)

lts-pulaski_07

Młodziczki zapraszają na mecz w II Lidze Kadetek (fot. Jacek Ratowski)

W II Lidze Mazowieckiej Kadetek zadebiutowały młodziczki. Podopieczne Aleksandra Miętka pokonały rywalki UKS-u Pułaski Warszawa 3:0 w setach do 9, 2! i 16.

Debiut młodziczek w lidze kadetek wypadł okazale. Legionowskie siatkarki w dwóch pierwszych setach zmiotły z parkietu swoje rywalki ze stolicy. UKS Pułaski Warszawa w dwóch pierwszych partiach zdobył zaledwie 11 punktów. Świadczyło to o ogromnej różnicy jaka dzieliła obie drużyny. W secie numer trzy przyjezdne zdobyły 16 punktów, ale to tylko z tego powodu, że legionowianki grały bardzo rozluźnione. I ten set również wygrały lekko, łatwo i przyjemnie. Trener Miętek może być zadowolony z postawy swoich zawodniczek.

LTS Legionovia Legionowo – UKS Pułaski Warszawa 3:0 (25:9, 25:2, 25:16)

Skład LTS-u – Klaudia Rokicka, Alicja Ratowska, Aleksandra Misztal, Julia Szymańska, Agnieszka Feliksiak, Maria Woźniak, Magda Piłatowicz, Magda Rogalska, Aleksandra Nowak (k), Paulina Kosewska (l), Maria Macioch , Weronika Mituniewicz (l).