LTS Legionovia. Piąty mecz, piąte zwycięstwo juniorek

lts-atena_73

Kolejne zwycięstwo juniorek LTS-u (fot. arch. GP/MM)

Podopieczne Wojciecha Lalka nie zwalniają tempa. W swoim piątym ligowym spotkaniu w I Lidze Juniorek wygrały po raz piąty. Tym razem 3:0 z UKS-em Esparanto Warszawa.

Mimo wysokiego zwycięstwa gra młodych siatkarek z Legionowa nie była idealna. Przydarzały się błędy w przyjęciu, oślepiało słońce, a trener Lalek, mimo prowadzenia 8:4 w pierwszym secie, ciągle nawoływał do większego skupienia, dokładności i dlatego też przy wysokim prowadzeniu wziął czas, by napomnieć swoje zawodniczki. Niewiele to dało, choć set wygrany do 15, jakby mówił co innego. W drugim secie Esperanto rozkręciło się i wyczuło, że po drugiej stronie siatki nie wszystko układa się po myśli legionowianek. Te jednak w końcówce zachowały zimną krew i wygrały 25:22. Chyba dopiero trzeci set dał odpowiedź jak duże są możliwości legionowskich siatkarek. Gra w ich wykonaniu była lepsza niż w poprzednich setach. Dlatego też wygrały go łatwo do 14 i cały mecz 3:0.

UKS Esperanto Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3  (15:25, 22:25, 14:25)

Skład LTS-u: Alicja Grabka, Natalia Nowak (k), Julia Skowron, Katarzyna Niderla, Milena Paszyńska, Joanna Wrońska (l), Anna Maziopa (l), Aleksandra Omelaniuk, Katarzyna Salamonik,  Aleksandra Rasińska, Adrianna Wysocka, Magda Dąbrowska, Katarzyna Jędrzejewska.