LTS Legionovia. Znakomite kadetki, wicelider pokonany

lts-atena-kadetki_53

Kadetki LTS-u (fot. arch. GP/MM)

W sobotę w Warszawie podopieczne trenera Dawida Michora zmierzyły się z drugą drużyną I Ligi Kadetek – UKS-em SMS Warszawa.

W pierwszym spotkaniu w Legionowie LTS zwyciężył 3:1. I właśnie ten jeden stracony set podrażnił legionowskie dziewczęta. Przypomnę, że przegrany do… 11! Dlatego też, bojowo nastawione legionowianki, od stanu 5:5 w pierwszym secie, zaczęły grać koncertowo, by wygrać tę część gry 25:14.

O jeden punkt więcej i jeszcze o jeden…

LTS w kolejnych setach znów nie pozwolił podopiecznym trenera Michała Jagusiaka na rozwinięcie skrzydeł. W drugim secie było już 8:1 dla „naszych” zawodniczek. LTS systematycznie zdobywał punkty, ale gospodynie walczyły, by wyjść z twarzą. 14:6, 17:6 i 19:7 pojawiało się na tablicy wyników. Ostatecznie LTS wygrał partię do 15. A w kolejnej pozwolił rywalkom na zdobycie 16 oczek. Było to bardzo spotkanie w wykonaniu LTS-u. Dziewczęta zasłużyły na ogromne brawa i podziękowanie.

UKS SMS Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (14:25, 15:25, 16:25)

LTS Legionovia: Paulina Sobolewska, Milena Montowska, Michalina Sochaczewska, Zofia Parzydło, Emilia Sikora, Julia Ciejka, Sandra Szczepańska, Julia Wałek, Wiktoria Grzegorzewska (L), Katarzyna Piłatowicz, Ola Rojecka, Natalia Dąbrowska, Weronika Trzeciak (L), Julia Kuźmińska.