Nieporęt. UKS Dębina Mistrzyniami Mazowsza. Dziewczęta będą walczyć w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Katowicach

W minioną niedzielę (28 kwietnia) w Mysiadle (powiat piaseczyński) rozegrany został Finał Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce Dziewcząt w kategorii „dwójki”. W finale wystąpiły dwie drużyny reprezentujące gminę Nieporęt.

Urząd Gminy Nieporęt przekazał w komunikacie, że w finale Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce Dziewcząt w kategorii „dwójki” wystąpiły dwie drużyny reprezentujące gminę Nieporęt.

Drużyna Nieporęt II w składzie Natalia Laskowska, Aleksandra Sworst, Aleksandra Stańczak zajęły w ogólnej klasyfikacji na 144 drużyny miejsce XI. Natomiast drużyna Nieporęt I w składzie Jadwiga Jaworska, Lena Madej, Laura Wolska, Natalia Włodarczyk zdobyły Mistrzostwo Mazowsza. Dziewczęta awansowały również do Wielkiego Finału XXX edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce, który odbędzie się w dniach 28-30.06.2024 roku w Katowicach.

Dodatkowo w mijający weekend do Finału Mazowsza w Minisiatkówce w kategorii „czwórki” awans wywalczyły dwie drużyny chłopców oraz jedna drużyna dziewcząt. Finał Mazowsza odbędzie się 18 maja br. w Mysiadle.