Developres SkyRes Rzeszów

DPD Legionovia Legionowo. Przegrana z Developres SkyRes Rzeszów 3:1 na własnym parkiecie

15 Paź 2020Skomentuj

Siatkarki DPD Legionovii Legionowo przegrały w środę (14 października) na własnym parkiecie z drużyną Developres SkyRes Rzeszów 3:1. Pomimo dobrego początku i wygrania pierwszego seta z każdym kolejnym

DPD Legionovia Legionowo. Przegrana na wyjeździe z Developres SkyRes Rzeszów 0:3. Kontuzji doznała Olivia Różański

12 Paź 2020Skomentuj

Siatkarki DPD Legionovii Legionowo przegrały w piątek (9 października) na wyjeździe z drużyną Developres SkyRes Rzeszów 3:0. Podczas meczu groźnie wyglądającej kontuzji doznała najlepsza zawodniczka tego sezonu w Legionovii, Olivia Różański. Na

DPD Legionovia Legionowo. Porażka w Rzeszowie

02 Gru 2018Skomentuj

Wygrana za try punkty w środę, przegrana w sobotę. O ile zwycięstwo z KSZO było lekkie, łatwe i przyjemne, to spotkanie w Rzeszowie było zdecydowanie

Legionovia Legionowo. Sensacji nie było…

28 Sty 2018Skomentuj

Po ostatnim zwycięstwie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wszyscy nabrali apetytu na kolejne zwycięstwa. W tym celu do Rzeszowa udały się siatkarki trenowane przez Piotra Olenderka,

Legionovia Legionowo. Oj… słabiutko to wyglądało (galeria)

25 Paź 2017Skomentuj

Pierwsze spotkanie w sezonie 2017/2018 na swoim parkiecie w Arenie Legionowo rozegrała Legionovia. Niestety nie mam dobrych wieści. Legionowianki, trenowane przez Macieja Bartodziejskiego, gładko przegrały

Legionovia Legionowo. Developres mierzy wysoko, zgarnął całą pulę

15 Lut 2017Skomentuj

Po przegranym, niedzielnym spotkaniu z Atomem, Legionovia wybrała się na kolejne spotkanie orlenowskiej ligi aż do Rzeszowa, by rozegrać mecz z Developresem SkyRes. Nie była

Legionovia Legionowo. Walczyły w dwóch pierwszych setach (galeria)

28 Lis 2016Skomentuj

W spotkaniu 7 kolejki Orlen Ligi Legionovia Legionowo podejmowała Developres SkyRes Rzeszów. Tylko w dwóch setach trwała zacięta walka, w której minimalnie lepsze okazały się

Legionovia Legionowo. Długo oczekiwane zwycięstwo

30 Sty 2016Skomentuj

Pojedynek dwóch najsłabszych drużyn Orlen Ligi dla Legionovii! Siatkarki trenowane przez Roberta Strzałkowskiego, po bardzo wyrównanym pojedynku, wyszarpały na wyjeździe w Rzeszowie zwycięstwo 3:0.

Sk bank Legionovia. Przebłyski były, ale to za mało…

05 Lis 20151 komentarz

Arena Legionowo, 4. listopada, środa, godzina 19.00. Widzowie niespiesznie schodzili się na mecz Sk bank Legionovia i Developres SkyRes z Rzeszowa. Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski

Orlen Liga. Prowadziły 2:0, przegrały 2:3… awansowały! (galeria zdjęć)

22 Kwi 2015Skomentuj

W pierwszym spotkaniu w Rzeszowie podopieczne Ettore Guidettiego pokonały gospodynie 3:1. Do awansu do kolejnej rundy play-off o miejsca 5-8 potrzebowały wygrać dwa sety. I

Orlen Liga. Wspaniałe zwycięstwo w Rzeszowie!

11 Kwi 2015Skomentuj

Siatkarki SK Bank Legionovii Legionowo rozpoczęły walkę o miejsca 5-12 w Orlen Lidze. W pierwszym meczu rywalizacji z Developres SkyRes Rzeszów na wyjeździe legionowianki wygrały