Legion Legionowo zwycięski w Siedlcach

Legion Legionowo

Koszykarze Legionu Legionowo wygrali kolejne spotkanie na wyjeździe. Tym razem legionowianie pokonali SKK Siedlce.

Zawodnicy musieli od początku radzić sobie bez najlepszego koszykarza drużyny Legionu, Artura Lewandowskiego. Legionowianie  zaczęli dobrze spotkanie, bo po 10 minutach wygrywali sześcioma punktami, a kolejna kwarta zakończyła się 24:11. Koszykarze z Legionowa postanowili dalej utrzymywać dobrą passę, nie dając szans gospodarzom i w połowie meczu było 42:23. Najgorszą odsłoną dla legionowian była trzecia kwarta, gdzie gospodarze postanowili odrabiać stracone punkty, lecz legionowianie nie dali szans koszykarzom z Siedlec i ostatecznie wygrali spotkanie 71:82.

Szóste zwycięstwo Legionu staje się faktem i trzy drużyny na szczycie tabeli mają 14 punktów. Do tego grona zalicza się legionowski zespół, który następne spotkanie rozegra 20 grudnia o godzinie 12:30.